اجتماعیحقوقی و قضایی

کشف و جمع‌آوری ۳۱۸ دستگاه رمز ارز غیر مجاز در کرمانشاه

ارائه برق مطمئن و خدمت رسانی مطلوب به شهروندان

به گزارش ماندگار نیوز کرمانشاه به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در شش ماه ابتدایی، سال ۱۴۰۲ تعداد۲۶ مزرعه استخراج رمز ارز غیر مجاز دیجیتال که دارای  ۳۱۸ دستگاه ماینر بود  بر اساس گزارش شهروندان، تلاش همکاران شرکت توزیع برق، نیروهای انتظامی و قضائی کشف و شناسایی شد .

احسان مهدوی معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه هدف از کشف رمز ارز های غیرمجاز را پایداری و امنیت شبکه و جلوگیری از نوسانات برق مشترکین و همچنین تکریم ارباب رجوع بیان کرد و‌گفت: از‌جمله عوامل افزایش مصرف برق و تلفات انرژی در کشور استفاده از دستگاه های استخراج رمز ارز به صورت غیر مجاز می باشد.

وی در ادامه بیان کرد: برق مصرفی این مزارع  معادل ۱ میلیون ۷۳۰ هزار کیلو وات می باشد و این ماینر ها در بخش های خانگی ، تجاری ، صنعتی ، عمومی ، کشاورزی و فاقد اشتراک بوده است.

مهدوی ادامه داد: همشهریان می‌توانند با همکاری در شناسایی و کشف دستگاه‌های ماینر غیرمجاز به حفظ پایداری شبکه برق و ارائه خدمات مطلوب کمک کنند. دستگاه‌های ماینر علاوه بر‌مصرف بالای برق و استفاده از تعرفه ارزان، خسارت زیادی به شبکه توزیع برق وارد کرده وبا بروز برخی خاموشی‌های ناخواسته سبب آسیب جدی به لوازم برقی شهروندان نیز می شود.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده است!!