اخبار کرمانشاهاستانها

سردار رادان: دشمن جنگ را به فضای مجازی کشانده است

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: گفت: دشمن جنگ را به فضای مجازی کشانده و از هیچ تلاشی برای تفرقه‌افکنی در سپاه اسلام و ایجاد شک و تزلزل در آن فروگذار نیست.

به گزارش پایگاه خبری ماندگارنیوز از کرمانشاه، سردار احمدرضا رادان فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان، کرمانشاه را یادآور شور توأم با شعور دوران جنگ خواند.

وی اظهار کرد: کرمانشاه یادآور دورانی است که همه کفر در برابر کشورمان قرار گرفت؛ مردم این دیار در کنار رزمندگان با کوله‌باری از عشق، ایمان و شجاعت در برابر دشمنان مسلح ایستادگی کردند و جبهه کفر را بر هم زدند.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به شکست دشمن در جنگ تحمیلی، عملیات مرصاد و…، گفت: دشمن جنگ را به فضای مجازی کشانده و از هیچ تلاشی برای تفرقه‌افکنی در سپاه اسلام و ایجاد شک و تزلزل در آن فروگذار نیست.

وی به ترفندهای جدید دشمنان در عرصه‌های جنگ ترکیبی سخت نرم و مجازی اشاره کرد و گفت: باید هوشیار باشیم که دشمنان این مرز و بوم به دنبال تفرقه میان سپاه اسلام و مردم هستند، اما این وحدت و یکپارچگی است که بار دیگر توطئه‌های آنان را نقش بر آب می‌کند.

رادان تصریح کرد: در جنگ نرم باید شعور بر شور غلبه داشته باشد و استقامت و پایداری بیشتری داشته باشی و مطمئنا در این جنگ هم پیروز خواهیم شد.

وی در ادامه مردم را شایسته خدمت و تکریم دانست و گفت: ما باید آسایش خود را فدای آرامش مردم کنیم.

محمدطیب صحرایی، استاندار کرمانشاه نیز در این مراسم، گفت: استان کرمانشاه با وجود دوران‌های مختلف از جمله جنگ تحمیلی، فتنه‌ها و ۳۷۰ کیلومتر مرز مشترک با کشورهای همسایه با وحدت و یکپارچگی دستگاه‌های امنیتی و نظامی و همچنین وحدت و یکپارچگی خوب مردم تمامی توطئه ها را خنثی شده است.

وی افزود: مردم ولی نعمتان ما هستند و سهم بی‌بدیلی را در حفظ و حراست ایران اسلامی و همچنین تامین امنیت در جامعه ایفا کردند.

 استاندار کرمانشاه تصریح کرد: استان کرمانشاه توانمندی‌های مختلفی در عرصه‌های مختلف دارد و ما باید با تبدیل تهدیدها به فرصت رشد و شکوفایی استان کرمانشاه را رقم بزنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده است!!