استانهااصفهان

قشقایی‌راد: تلاش کردیم بازیکنان جوان را میدان دهیم تا تجربه کسب کنند

مربی تیم هندبال سپاهان پس از دیدار امروز مقابل زاگرس اسلام‌آباد گفت: در چنین مسابقاتی که اختلاف سطح حریف کمی زیاد است، حفظ انگیزه بازیکنان باتجربه مشکل است و سعی کردیم با میدان دادن به جوانان آن‌ها را نیز در شرایط بازی قرار دهیم.

به گزارش پایگاه خبری ماندگار از اصفهان، مهدی قشقایی‌راد در ارتباط با پیروزی مقابل زاگرس اسلام‌آباد، اظهار داشت: تیم ما به دلیل تغییرات به وجود آمده نیاز به یک بازی مانند دیدار امروز داشت که بتوانیم برنامه‌های مدنظر سرمربی جدید را در آن تمرین کنیم و تیم زاگرس اسلام‌آباد هم با بازیکنان جوان و بومی که در اختیار داشت عملکرد خوبی را مقابل ما به نمایش گذاشتند و پا به پای ما پیش آمدند.

وی افزود: در بازی مقابل تیم‌های پایین جدول حفظ انگیزه بازیکنان کمی مشکل است و امروز سعی کردیم با استفاده از نفراتی که در بازی‌های قبل کمتر به بازی گرفته شدند هم به آن‌ها انگیزه بدهیم و هم این که تغییرات مدنظر ویوویچ را در نفرات و سبک بازی تیم انجام دهیم.

مربی تیم سپاهان در ارتباط با استفاده از باریکنان جوان در اواخر مسابقه گفت: زمانی که فدراسیون قانون استفاده از بازیکنان جوان را وضع می‌کند ما هم باید این زمان را در اختیار آنها قرار بدهیم تا با شرایط بازی آشنا شوند و برخی عملکرد خوبی داشتند اما تعدادی از نفرات جوان همچنان نیاز به زمان دارند تا عملکرد بهتری داشته باشند.

سرمربی زاگرس اسلام‌آباد: هدف ما حفظ تیم در لیگ برتر بود و به آن رسیدیم

مهدی حمیدیه در ارتباط با شکست مقابل طلایی‌پوشان اصفهان اظهار داشت: امروز به اندازه توان و ظرفیت بازیکنانمان بازی خوبی مقابل سپاهان که از بازیکنان خیلی خوب و با تجربه‌ای تشکیل شده انجام دادیم.

وی افزود: میانگین سنی تیم ما کمتر از 20 سال است و با توجه به مشکلاتی که امسال برای تیم به وجود آمد و با جدایی تعدادی از بازیکنان در نیم فصل مجبور به استفاده از نفرات جوان و حتی نوجوان شدیم.

سرمربی تیم هندبال زاگرس اسلام‌آباد ادامه داد: نمایش امروز تیم ما نوید روزهای خوب و پشتوانه‌ی مناسب را برای هندبال استان و کشور می‌دهد.

وی درباره هدف این تیم از حضور در لیگ فصل جاری تصریح کرد: هدف تیم ما امسال ماندن در رقابت‌های سطح اول کشور بود که تا اینجا به هدفمان رسیدیم و در ادامه مسابقات باقی‌مانده به دنبال کسب نتایج مناسب و پایان لیگ با یک جایگاه خوب هستیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده است!!