اخبار کرمانشاه

دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با فرمانده جدید نیروی انتظامی استان کرمانشاه

مرادی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در دیدار با سردار حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از زحمات و تلاش های کارکنان نیروی انتظامی در پیشگیری از سرقت و کشف تجهیزات برق قدردانی‌کرد و‌ افزود: نیروی انتظامی استان همواره در جهت حفظ امنیت و ارتقای سلامت اجتماعی پیشگام بوده است و با برقراری امنیت، نقش مهمی در توسعه خدمات رسانی به مردم ایفا می کند، که جای تقدیر از این عزیزان را دارد.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی استان کرمانشاه همیشه در شناسایی و برخورد با سارقین و سودجویان از تجهیزات برقی با هدف کمک به پایداری شبکه برق،همراه و یاور مجموعه شرکت توزیع برق استان کرمانشاه بوده است.

به گزارش پایگاه خبری ماندگار نیوز، مرادی از اولویت های توزیع برق کرمانشاه در جلوگیری از سرقت را تبدیل کابل مسی به کابل خودنگهدار بیان کرد و افزود: سرقت تجهیزات ،خصوصا سیم مسی شبکه برق هر ساله خسارت فراوانی به شبکه برق وارد می کند و هم موجب خسارت به وسایل و لوازمات الکترونیکی مردم شریف استان کرمانشاه می شود.

سردار حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه برق را به مثابه اکسیژن برای حیات دانست و گفت:نیروی انتظامی با تمام قوا در راستای حفظ این سرمایه ملی همراه مجموعه برق خواهد بود.

وی اظهار داشت:با تعامل و گفتگو می توان راه حل مناسبی برای سرقت های مذموم که در حوزه برق اتفاق می افتد پیدا کرد.

حاجیان افزود:نعمت برق و امنیت زیر ساخت توسعه اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی است و نیروی انتظامی تلاش می کند با همکاری و تعامل با توزیع برق استان کرمانشاه در راستای حفظ آرامش مردم گامی موثر بردارد.

در پایان این دیدار مقرر گردید کارگروه مشترک در جهت جلوگیری از سرقت و پیگیری راهکارهای مقابله با سرقت تجهیزات برق تشکیل شود.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده است!!