اجتماعیفرهنگیان و مدارس

زنگ سپاس معلم با حضور استاندار کرمانشاه در دبیرستان فرزانگان

اقتدار ایران اسلامی هر روز بیشتر می‌شود

پایگاه خبری تحلیلی ماندگارنیوز-کرمانشاه/ استاندار کرمانشاه گفت: دانشمندان و چهره‌های موفق امروز کشور از دل مدارس و سر کلاس درس معلم‌ها بیرون آمده و مایه افتخار کشور شده‌اند، لذا باید دست‌بوس معلم‌های خود باشیم.

محمدطیب صحرایی، امروز (۱۳ اردیبهشت) در آیین نمادین زنگ سپاس معلم در دبیرستان فرزانگان کرمانشاه، با اشاره به قدرتمند شدن ایران اسلامی در مقایسه با سالهای قبل از پیروزی انقلاب، اظهار کرد: اگر امروز ابرقدرتهای دنیا مقابل ما می‌ایستند، به این دلیل است که می‌دانند ایران اسلامی هر روز در حال قدرتمندتر شدن است.

صحرایی گفت: امام خمینی(ره) با پیروزی انقلاب اسلامی به ما یاد داد روی پای خود بایستیم و امروز مفتخریم که در حوزه های مختلف علمی از پزشکی گرفته تا نانو، هوافضا و دیگر حوزه‌ها مجهز به علم روز بوده و حتی  در برخی موارد از دنیا جلو هستیم.

استاندار کرمانشاه افزود: بزرگترها یادشان هست که در دوران قبل از انقلاب پزشک‌های پاکستانی و بنگلادشی، ما را در بیمارستان ها و مراکز درمانی ویزیت می کردند و امروز به برکت انقلاب اسلامی در جراحی های قلب، مغز، زیبایی و … در دنیا حرف برای گفتن داریم.

صحرایی با بیان اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ما هیچ قدرت و عزتی در دنیا نداشتیم، گفت: قبل از انقلاب بیش از ۴۰ هزار آمریکایی با عنوان مستشار و فرمانده و دیگر القاب در کشور ما حضور داشتند و شاه کشور ما وقتی می خواست تصمیمی برای کشور بگیرد ملزم به مشورت با این مستشاران بود.

صحرایی در ادامه اشاره‌ای هم به شرایط فعلی کشور داشت و گفت: شرایط امروز کشور، خوب یا بد نشات گرفته از تصمیم خودمان و پدران و مادرانمان است که در انتخابات‌ شرکت کرده و مسئولین کشور را انتخاب کرده اند، لذا برای بهبود وضعیت کشور در حوزه های مختلف باید تلاش کنیم با انتخاب درست، آینده بهتری برای کشور رقم بزنیم.

دکترصحرایی در بزرگداشت روز معلم گفت
عکاس خبرنگار سرور ثابتی منفرد

وی همچنین از دانش آموزان خواست تا به ۱۰ سال آینده کرمانشاه و خود فکر کرده و ببینند می خواهند ۱۰ سال دیگر در چه جایگاهی بوده و برای پیشرفت کرمانشاه چه کار کنند.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده است!!